Connect with us
Juventus Kripto Para

Haber

Juventus Kripto Para Kullanan İlk Futbol Takımı Oldu

Juventus Kripto Para Kullanan İlk Futbol Takımı Oldu

Juventus Kripto Para Kullanan İlk Futbol Takımı Oldu . Büyük uluslararası bir futbol kulübü olan Juventus ,  dünyanın ilk Fan Token Teklifi’ni (FTO) başlattı. Juventus’un Gelirlerden Sorumlu Takım Müdürü Giorgio Ricci ise şu açıklamaları yaptı ;

“Socios.com platformunda aktif hale getirilen ve dünyadaki hayranlarımızla etkileşimde bulunmak için yeni bir yol açan ilk Kulüp olmaktan gurur duyuyoruz.

Juventus Kripto Para

“Bu ortaklık, bir kez daha, Juventus için, hayran kitlemizle ilişki kurma ve bağlantı kurma biçimimizde, ne kadar teknolojik evrim ve yeniliğin iki öncelikli olduğunu gösteriyor. “ dedi.

 • Tarihte ilk kez büyük bir spor takımı blockchain ile ilgili olarak bir token kullandı.
 • Aynı zamanda, bir bütün olarak ele alınan kripto para biriminin ana akıma bu kadar büyük bir adıma ilk kez imza atıldı. Juventus’un dünya çapında 423 milyon taraftarı var ve bunu aktif olarak token tüm kanallarında video ile pazarlanıyor. 
 • Juventus hayranları Allianz Stadyumu’nda yeni bir gol kutlama şarkısı seçmek için şimdiden platformda ankete oy vermek için $ JUV (Juventus Fan Tokens) kullanıyor.
 • Dünya lideri kulüplerle birlikte altı lansman 2020 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor ve daha birçok büyük kulüp platforma katılmak için kanatlarda bekliyor.

Juventus ve Kripto Para

Chiliz & Socios.com CEO ve Kurucusu Alexander Dreyfus şunları söyledi:

“Juventus’un belirteci , blockchain ve kripto paralar için ana akıma doğru atılmış büyük bir adım. Socios.com aracılığıyla futbol taraftarları, kripto para birimleri ile tanıştırılıyor, ayrıca dijital varlıkları kullanarak kulüp karar alma sürecinde yer alabilecekleri bir blok zinciri platformu oluşturuyor.

“Platformumuzun büyüsü, kullanıcı deneyiminin tüketici dostu olması. Fanlar Socios.com’a sorunsuz bir şekilde adapte olacak ve dünyadaki 423 * milyon Juventus taraftarı ile başlayarak potansiyel küresel izleyicimizin sayısı gün geçtikçe artacak.

Juventus Kripto Para

“Bu alandaki ilk öncü biziz ;  Kimse yaptığımız şeyi yapmaya teşebbüs etmedi, çünkü bu inanılmaz bir girişim. Blockchain tabanlı platformumuz, dijital çağda artan tüketici katılımı için ana akım bir alanı dolduracak.

“Juventus’un 2020’de Allianz Stadyumu’ndaki ilk golünü attığı ve stadyumdaki 40.000’den fazla taraftarı olan ve dünyanın dört bir yanında sayısız bir şarkıyı kutlayan Socios.com’un tüm ideolojisine tanık olmayı dört gözle bekliyorum.

Blockchain tabanlı platformumuzda taraftarlarımız tarafından seçildi.

Juventus Kripto Para

“Oylama bugün başlıyor – karar alma sürecine katılmak ve katılmak isteyen Juventus taraftarları Socios.com’u indirmeli ve Fan Token’lerini şimdi almalı.”

Kripto para birimini doğrudan ana akım spor kültürünün kalbine getiren ve dünyanın dört bir yanındaki 423 * milyon hayranının büyük bir hayran kitlesini hedef alan Juventus, Fan Tokens‘i yayınlayan ilk futbol takımı oldu.  Bugünden itibaren, taraftarlar, Socerie.com platformunda Serie A Şampiyonlarının yayınlayacağı ilk ankette oylarını hemen kullanabilecekler – Fratellis ‘Chelsea Dagger’ın hangi müziğin her seferinde çalınan şarkının yerine geçmesi gerektiğine karar vermek için Juventus, Allianz Stadyumu’nda golü attı.

Serie A Şampiyonları, lansmanı ve Socios.com’da yapılacak ilk anketi duyurmak için kanallarında bir video yayınlayacak. Juventus Kripto Para

 

Diğer Makaleler : Haber

 • Bitcoin 2020 Tahmini Bitcoin 2020 Tahmini

  Analiz

  Bitcoin 2020 Tahmini

  Yazar

  Bitcoin 2020 Tahmini için sizlere özel bir yazı hazırladık. Buna göre BTC’nin küresel alanda nereye gidebileceğini...

To Top